41. aukcia Martin

SLOVENSKÁ NUMIZMATICKÁ SPOLOČNOSŤ pobočka Martin a Klub numizmatikov

 

Vás srdečne pozýva na „Aukciu numizmatického materiálu“ spojenú so stretnutím zberateľov a burzou numizmatického materiálu dňa 12.05.2018 (sobota) v Trenčíne v Posádkovom klube (Dom armády).

PROGRAM:         

7,00             začiatok výmennej burzy

7,30 –  9,00  prehliadka aukčného materiálu

9,15 –           začiatok aukcie

11,30 –          predpokladané ukončenie aukcie

Burza bude prebiehať súčasne s aukciou v oddelenej časti. Aukciu usporiadame podľa aukčného poriadku SNS pri SAV a upraveného aukčného poriadku SNS pri SAV. K dispozícii je aj kaviareň Štefánik nachádzajúca sa priamo v Dome armády. Limity zasielajte na adresu:  Viliam Santer, Továrenská 17, 911 05 Trenčín, tel.: 0905 222 480 alebo email: vilo.moneta@gmail.com

Vyvolávacie ceny určila aukčná komisia po dohode s predávajúcimi. Dražba je anonymná. V sále sa draží na zapožičané čísla, prípadne písomným príkazom – limitom. V sále vydražené položky sa platia ihneď po skončení aukcie. K dosiahnutým cenám sa účtuje prirážka 10%. V sále sa reklamácie na materiál v aukcií prijímajú len do začiatku aukcie. Keďže dražiteľ má možnosť si materiál pred dražbou pozrieť, po dražbe sa už reklamácie na vydražený materiál neprijímajú. Limitenti môžu vydražený materiál reklamovať do 8 dní po doručení zásielky. Položky vydražené na limit odošleme na dobierku za vydraženú cenu + poštovné a balné.

<Aukčný katalóg nájdete v tomto odkaze>